French granit gjelbër

French gjelbër Granit është një granit North Indian green. Kjo granit ka sfond të lehta të gjelbër me lule të vogla me ngjyra. Kjo është quajtur edhe si Nosra Gjelbër granit. Kjo granit ka shumë ngjashmëri e cilësi granit tjetër veri indiane. Kjo granit është përdorur primly për kuzhinë Countertops, pllaka mur dhe dysheme. Një graniti të lirë i cili vjen në ngjyrë të qëndrueshme dhe cilësi. Kjo është shumë e dobishme për projekte të mëdha. Kjo është quarried në Rajasthan shtetin e Indisë. The price of French Green Granite depends on the quality and variation of material. We export and manufacture Countertops , Pllaka dhe 24×24, 12×12, 18×18 pllaka e këtij materiali.

French Green Granite
blej tani
Emri i gurit French granit gjelbër
Gjithashtu i njohur si Nosera gjelbër granit
Sizes në dispozicion pllaka të rastësishme , pllaka, pllaka counter
finish i lëmuar, flamed, Leathered
përdorimet parket, countertops, Wall pllaka

Pllaka gjelbër frëngjisht

Pllaka e franceze Gjelbër granit janë në dispozicion me ne në madhësitë e mëposhtme :

 • Pllaka lëmuar Counter 2 & 3 cm Gjerësia 65 cm deri x Length 180 cm të 300 cm
 • Pllaka lëmuar gangsaw 2 & 3 cm Gjerësia 170 cm deri x Length 280 cm të 320 cm

pllaka

Pllaka e franceze Gjelbër granit janë në dispozicion me ne në madhësitë e mëposhtme :

 • FGPCT2412 lëmuar kalibruar 610x305x10 mm (24X 12 Granite pllaka)
 • FGPCT2424 lëmuar kalibruar 610x610x12 mm (24X 24 Granite pllaka)
 • FGPCT1212 lëmuar kalibruar 305x305x10 mm (12X 12 Granite pllaka)
 • FGPT60302 pllaka lëmuar 60x30x2 cm - Stock Ready
 • FGPT60402 Pllaka lëmuar 60x40x2 cm - në mënyrë të
 • FGPT40402 Pllaka lëmuar 40x40x2 cm - në mënyrë të
 • FGPT60602 Pllaka lëmuar 60x60x2 cm - në mënyrë të

Ne gjithashtu të bëjë pllaka e 18 "x18" dhe 400mm x 400mm pllaka kalibruar në frëngjisht Gjelbër granit me trashësi të 20 mm dhe 10 mm.

countertops

Countertops e franceze Gjelbër granit janë në dispozicion në madhësive të mëposhtme :

 • 27"X108" x2 cm
 • 27"X108" x3 cm
përmbledhje
image produkt
autori Vlerësim
1yll1yll1yll1yllgri
agregati Rating
asnjë vlerësim bazuar në 0 vota
brand Name
Flodeal
Emri i produktit
French granit gjelbër
çmim
USD 3.15
produkt Disponueshmëria
Në dispozicion në magazinë
2018-03-15T06:05:51+00:00

Lini një koment

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

%d blogerët si kjo: