Hassan gjelbër granit

Hassan gjelbër Granit është një granit gjelbër të errët nga India. Kjo granit është në përputhje me ngjyra dhe cilësi. Kjo ka sfond të gjelbër të errët me yll si cilësi të bardhë. Kjo është quajtur edhe verde yll granit. Kjo granit është përdorur primly për kuzhinë Countertops, gur varri, pllaka mur dhe dysheme. Kjo është quarried në Karnataka Shtetit të Indisë. Çmimi i Hasan Gjelbër granit varet nga cilësia dhe ndryshim të materialit. Ne bëjmë Hassan gjelbër granit në countertops , Pllaka dhe 24×24, 12×12, 18×18 pllaka.

Hassan Green Granite
blej tani
Emri i gurit Hassan gjelbër granit
Gjithashtu i njohur si Verde Star Granite
Sizes në dispozicion pllaka të rastësishme , pllaka, pllaka counter
finish i lëmuar, flamed, Leathered
përdorimet parket, countertops, Wall pllaka

pllaka

Pllaka e Hassan Gjelbër granit janë në dispozicion me ne në madhësitë e mëposhtme :

 • Pllaka lëmuar Counter 2 & 3 cm Gjerësia 65 cm deri x Length 180 cm të 300 cm
 • Pllaka lëmuar gangsaw 2 & 3 cm Gjerësia 170 cm deri x Length 280 cm të 320 cm

pllaka

Pllaka e Hassan Gjelbër granit janë në dispozicion me ne në madhësitë e mëposhtme :

 • Lëmuar kalibruar 610x305x10 mm (24X 12 Granite pllaka)
 • Lëmuar kalibruar 610x610x12 mm (24X 24 Granite pllaka)
 • Lëmuar kalibruar 305x305x10 mm (12X 12 Granite pllaka)
 • Pllaka lëmuar 60x30x2 cm - Stock Ready
 • Pllaka lëmuar 60x40x2 cm - në mënyrë të
 • Pllaka lëmuar 40x40x2 cm - në mënyrë të
 • Pllaka lëmuar 60x60x2 cm - në mënyrë të

Ne gjithashtu të bëjë pllaka e 18 "x18" dhe 400mm x 400mm pllaka kalibruar në Hassan Gjelbër granit me trashësi prej 20 mm dhe 10 mm.

countertops

counter janë në dispozicion në madhësive të mëposhtme :

 • 27"X108" x2 cm
 • 27"X108" x3 cm
përmbledhje
image produkt
autori Vlerësim
1yll1yll1yll1yllgri
agregati Rating
5 bazuar në 1 vota
brand Name
Flodeal Inc
Emri i produktit
Hassan gjelbër granit
çmim
USD 3.2
produkt Disponueshmëria
Në dispozicion në magazinë
2018-05-15T10:26:28+00:00

Lini një koment

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

%d blogerët si kjo: