Verde Marina granit

Verde Marina Granit është një dritë ngjyrë granit. Kjo granit ka dritë sfond të gjelbër gri me më shumë të errët dhe të lehta model re. Kjo granit ka shumë ngjashmëri e cilësi me vikont Bardhë granit. Kjo është përdorur primly për kuzhinë Countertops, pllaka mur dhe dysheme. Kjo është granit pak më të lirë dhe të ketë ngjyra elegante dhe model. Kjo mund të përdoret në projekte të mëdha. Ajo është quarried në zonën Kuppam e Karnataka Shtetit në Indi. Ajo është quajtur gjithashtu Kuppam gjelbër granit. Çmimi i Verde Marina granit varet nga cilësia dhe ndryshim të materialit. Verde Marina granit Countertops , Pllaka dhe 24×24, 12×12, 18×18 pllaka janë në dispozicion me ne.

Verde Marina Granite
blej tani
Emri i gurit Verde Marina granit
Gjithashtu i njohur si Kuppam gjelbër granit
Sizes në dispozicion pllaka të rastësishme , pllaka, pllaka counter
finish i lëmuar, flamed
përdorimet parket, countertops, Wall pllaka

Verde Marina granit pllaka

Pllaka e Verde Marina granit janë në dispozicion me ne në madhësitë e mëposhtme :

 • Pllaka lëmuar Counter 2 & 3 cm Gjerësia 65 cm deri x Length 180 cm të 300 cm
 • Pllaka lëmuar gangsaw 2 & 3 cm Gjerësia 170 cm deri x Length 280 cm të 320 cm

pllaka

Pllaka e Verde Marina granit janë në dispozicion me ne në madhësitë e mëposhtme :

 • Lëmuar kalibruar 610x305x10 mm (24X 12 Granite pllaka)
 • Lëmuar kalibruar 610x610x12 mm (24X 24 Granite pllaka)
 • Lëmuar kalibruar 305x305x10 mm (12X 12 Granite pllaka)
 • Pllaka lëmuar 60x30x2 cm - Stock Ready
 • Pllaka lëmuar 60x40x2 cm - në mënyrë të
 • Pllaka lëmuar 40x40x2 cm - në mënyrë të
 • Pllaka lëmuar 60x60x2 cm - në mënyrë të

Ne gjithashtu të bëjë pllaka e 18 "x18" dhe 400mm x 400mm pllaka kalibruar në Verde Marina granit me trashësi prej 20 mm dhe 10 mm.

countertops

counter janë në dispozicion në madhësive të mëposhtme :

 • 27"X108" x2 cm
 • 27"X108" x3 cm
përmbledhje
image produkt
autori Vlerësim
1yll1yll1yll1yllgri
agregati Rating
5 bazuar në 1 vota
brand Name
Flodeal Inc
Emri i produktit
Verde Marina granit
çmim
USD 3.00
produkt Disponueshmëria
Në dispozicion në magazinë