Aquamarine Marble

Aquamarine Marble është një mermer ngjyrë bezhë nga India. Kjo ka sfond ngjyrë bezhë me venat kryq me ngjyrë të zezë dhe gri. Kjo mermer është i njohur edhe si mermer Katni bezhë. Kjo mermer është quarried në Katni pranë Jabalpur në shtetin indian të deputetit. Kjo është një mermer shumë të mirë dhe të qëndrueshme dhe përgjithësisht përdoret si parket. There are not much quarries of this marble. We produce this beige marble in Slabs.

Aquamarine Marble
blej tani
Emri i gurit Aquamarine Marble
Gjithashtu i njohur si Katni Beige, Katani mermeri
Sizes në dispozicion pllaka të rastësishme
Mbarimi i lëmuar, unpolished

pllaka

Pllaka e Aquamarine mermeri janë në dispozicion me ne në madhësitë e mëposhtme :

 • Lëmuar Random pllaka 2 cm KBMS2
 • Lëmuar Random pllaka 3 cm KBMS2

pllaka

Pllaka e Aquamarine mermeri janë në dispozicion me ne në madhësitë e mëposhtme :

 • Lëmuar kalibruar 610x305x10 mm (24×12 pllaka mermeri) – KBMCB24x12
 • Lëmuar kalibruar 610x610x12 mm (24×24 pllaka mermeri) – KBMCB24x24
 • Lëmuar kalibruar 305x305x10 mm (12×12 pllaka mermeri) – KBMCB-12×12
 • Pllaka lëmuar 60x30x2 cm -KBMPT60x30
 • Pllaka lëmuar 60x40x2 cm -KBMPT60x40
 • Pllaka lëmuar 40x40x2 cm -KBMPT40x40
 • Pllaka lëmuar 60x60x2 cm -KBMPT60x60

Ne gjithashtu të bëjë pllaka e 18″x18″ dhe 400mm x 400mm kalibruar pllaka në Aquamarine mermeri me trashësi prej 20 mm dhe 10 mm.

countertops

Countertops të Aquamarine mermeri janë në dispozicion në madhësive të mëposhtme :

 • 27″x108″X2 cm FGMCT2
 • 27″x108″X3 cm FGMCT3
përmbledhje
image produkt
autori Vlerësim
1yll1yll1yll1yllgri
agregati Rating
asnjë vlerësim bazuar në 0 vota
brand Name
Flodeal Inc
Emri i produktit
Aquamarine Marble
çmim
USD 3
produkt Disponueshmëria
Pre-Order Only
2018-04-27T02:42:48+00:00

Lini një koment

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

%d blogerët si kjo: