Nizarna White Marble

mermeri Nizarna White është një mermer të bardhë Indian me venat kafe dhe e zezë. Kjo mermeri është shumë popullor në tregun lokal indian. Kjo mermeri ne jemi prerja në 14 mm dhe 16 mm trashësi. Mermer në përgjithësi shitur në mbarimit unpolished. Kjo është një mermer shumë i qetë dhe pas lustrim që ka kontakt të butë.

Nizarna Brown Marble
blej tani
Emri i gurit Nizarna White Marble
Gjithashtu i njohur si Nijarna White, Nizarna Brown
Sizes në dispozicion pllaka të rastësishme, pllaka
Mbarimi unpolished, i lëmuar

pllaka

Pllaka e Nizarna mermeri të bardhë janë në dispozicion me ne në madhësitë e mëposhtme :

  • pllaka unpolished 1.4 dhe 1.6 cm Gjerësia 4 Ft up x Length 8 ft up
  • pllaka unpolished 1.4 cm Gjerësia 2 Ft up x Length 4 ft. lart

pllaka

pllaka unpolished e Nizarna bardhë është në dispozicion në madhësive të mëposhtme :

  • 1ft x 1ft
  • 1ft x 2ft
  • 2ft x 2 ft
  • 1.25ft x 1.25ft

Të gjitha këto pllaka janë gjithashtu në dispozicion në kalibruar dhe të lëmuar e mbarimit.

çmimet

Mermeri është në dispozicion në varg të çmimeve në mes 20 Rs / SFT të 200 Rs. / SFT . çmimi varet nga cilësia dhe madhësive.

përmbledhje
image produkt
autori Vlerësim
1yll1yll1yll1yll1yll
agregati Rating
5 bazuar në 1 vota
brand Name
Flodeal Inc
Emri i produktit
Nizarna Brown Marble
çmim
USD 3.25
produkt Disponueshmëria
Në dispozicion në magazinë
2018-09-09T21:43:02+00:00

Lini një koment

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

%d blogerët si kjo: